149₺ Kampanyası

Kampanya dediğiniz 1 gün olmaz! Çünkü kişiye özel tasarımlara 1 günde karar verilmez ve üretilen ürün istenilen kalitede olmaz. Bu yüzden Çakıltaşı Tasarım olarak belirli aralıklarla kampanyalar düzenliyoruz.

Normal fiyatı 199₺ olan ikili setlerimiz kısa bir süreliğine sadece 149₺

Son yıllarda evlenecek çiftlerin tercihi kız isteme ve söz merasimini bir arada yapmayı tercih ediyor. Bu çiftler için hazırlamış olduğumuz görsellerde yer alan yüzük tepsisi ve damat fincanı modelleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Yukarıda yer alan ikili seti modellerinden birini seçerek yüzük tepsisi ve damat kahvesi fincanına bir arada sahip olabilirsiniz.

Görsellerde yer alan cam yüzük kutuların tanesini Zara Home, Luxury Store gibi mağazalarda 250₺’nin üzerinde bulabilirken, içeriğindeki süslemeler dahil tanesi sadece 149₺

Kalpli yüzük tepsisi modellerinin normal satış fiyatı 190₺ ancak kampanyaya özel fiyatımız sadece 149₺

SADECE 149₺

Nasıl sipariş verebilirim?

Çok kolay! Sipariş oluşturmak için seçmiş olduğunuz ürünün görselini Whatsapp hattımızdan bize göndererek sipariş oluşturabilirsiniz.

Diğer şehir ve ülkelere gönderim yapıyor musunuz?

Elbette! Çakıltaşı Tasarım olarak bugüne kadar Türkiye’nin pek çok şehrine ve başta Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Avusturya olmak üzere pek çok ülkeden sipariş veren müşterilerimize ürünlerini kısa sürede ulaştırdık.

Kampanyalı ürünlerimiz de diğer tüm ürünlerimiz gibi kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Kalitesinden kesinlikle ödün verilmemektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat