84 cm Taç Model Jardinyer

Söz masası ve nişan masası süslemeleri arasında olmazsa olmazlardan biri olan jardinyer setleri Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir.

ÇAKILTAŞI TASARIM - 84 cm Taç Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM – 84 cm Taç Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM - 84 cm Taç Gümüş Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM – 84 cm Taç Gümüş Jardinyer

Ürünümüzün boyutu 84 cm olup, gold ve gümüş seçenekleri mevcuttur. Ürünümüzün farklı desenlerde olanları da vardır. Bu modelleri incelemek için Jardinyer sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Söz masası süslemesi ve ya nişan masası süslemesi olarak kullanabileceğiniz ürünümüzün 2 renk seçeneği vardır. Sunum masasınızın konseptine göre renk seçimi yapmanızı ravsiye ederiz.

Sipariş

Ürünümüzün boyutu 84 cm’dir. Renk seçeneği olarak gold ve gümüş seçenekleri vardır. Sipariş verirken tercih etmiş olduğunuz rengi belirtmenizi rica ederiz.

Sipariş Hattı : 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ülkemizin tüm şehirlerine gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise satın almış olduğunuz ürünleri PTT Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat