Aynalı Söz Nişan Seti

aynali-soz-nisan-seti-987

Son dönemde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan etkilenen tüketicilerin başında evlenecek olan çiftler gelmektedir. Çakıltaşı Tasarım olarak bu bağlamda en azından söz ve nişan organizasyonu sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri bir araya getirdik ve fiyatlarında %20’ye varan indirim yaptık.

 

Aynalı yüzük tepsisini hem söz tepsisi hem de nişan tepsisi olarak kullanabilirsiniz. Setin içerisinde yer alan aynalı tepsi ve damat kahvesi tepsisi üzerinde yer alan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renklerde değiştirilebilmektedir. Keza pleksi isimlik modellerimizi de inceleyerek, arzu ettiğiniz modeli seçebilirsiniz.*

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz ve nişan seti olarak kullanılabilen set üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renkte çiçek ve kurdeleler ile hazırlanabilmektedir.

Sipariş vermek ve fiyat almak için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımızı dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Sipariş Verin: 0530 730 56 97

Teslimat

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları (Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, Ptt Kargo (Turpex) aracılığı ile Türkiye’nin hatta Avrupa’nın tüm ülkelerine ulaştırılabilmektedir.

*İsimlik modeli olarak standart yazılı olanlar kampanya dahilindedir. Kare ve altıgen modeller kampanya dahilinde değildir. İsimlik modellerimizi incelemek için Pleksi İsimlik başlığını inceleyebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat