Gold Sunum Masası

nisan-masasi-süsleme-897

Ömür boyu unutamayacağınız anıların yaşanacağı ve hayatınızın en özel günleri olan söz ve nişan günlerinde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde kullanabileceğiniz tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir.

Söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemeleri için yapılan araştırmalara son veren Çakıltaşı Tasarım, tüm ürünleri tek bir noktadan temin etme imkanını sunuyor. Dilerseniz ürünleri ayrı ayrı da temin edebilirsiniz. Ürünleri ayrı ayrı incelemek ve sipariş vermek için Jardinyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sunum masası setimizin içeriği:

  • Gold Jardinyer seti 84 cm
  • 2 adet 38 cm gold vazo
  • 2 adet aynalı vazo altlığı
  • 2 adet gold şamdan
  • 2 adet gold  çerezlik

Sipariş

Ürünlerimiz farklı modellerde üretilmektedir. Ayrıca renk olarak gümüş rengi de tercih edebilirsiniz. Belirlediğiniz konsepte göre tercihi size bırakıyoruz. Görselde bulunan çiçekler fiyata dahil değildir. Çiçek isteyen müşterilerimize de yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, güncel ürünlerimizi öğrenmek ve sipariş vermek için bizler ile arzu ederseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemeleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’nın tüm ülkelerine kargolanmaktadır. Yurt içi siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo kalite ve güvencesi ile gönderilirken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

 

gold-nisan-masasi-seti
Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat