Kalp Nikah Şekeri

En güzel günlerin en unutulmaz anılarını ömür boyu üzerinde taşıyacak kalpli nikah şekeri modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır.

nikah şekeri pleksi

En güzel anıları ölümsüzleştirirken ihtiyaç duyacağınız nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanıyor. Ürün üzerinde bulunan yazılar ve arkasından bulunan süslemeler değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte, ambalajlanmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır

Sipariş

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürün magnetli nikah şekeri ve pleksiden üretilmektedir. Minimum sipariş adeti 25’dir. Ürün üzerinde bulunan yazılar ve arkasından bulunan süslemeler değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikleri belirtmek için sipariş öncesi bizler ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ya da Whatsapp Destek Hattı’mız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Türkiye’nin dört bir yanına hatta Avrupa’ya satışımız vardır. Ülke sınırları içerisindeki tüm il ve ilçelere Yurtiçi Kargo güvencesi ile ürünlerimizi hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo ile çalışıyoruz.

 

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat