Kare İkili Set

kulplu-gumus-kiz-isteme-seti

Ömür boyu unutamayacağınız anıları yaşarken ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım farkı ile sizlerin oluyor.

Nişan ve söz tepsisi olarak kullanabileceğiniz kare yüzük tepsisi ürünümüz ile kare damat fincanı ürünümüz set halinde kampanyalı fiyatlara sizlerin oluyor. Ülkemizin yaşadığı ekonomik zorlu süreçte sizlere destek olmak için yola çıkan Çakıltaşı Tasarım, evlilik sürecine giren çiftleri yalnız bırakmıyor.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kare nişan tepsisi ve ya söz tepsisi olarak kullanılan yüzük tepsisi ile tuzlu kahve ikramında ihtiyacınız olacak kare damat fincanı ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Sipariş anında bizler ile arzu ettiğiniz değişiklikleri paylaşmanızı rica ederiz.

Ürünlerimizle ilgili fiyat talebinde bulunmak ve merak ettiklerinizi yanıtlayabilmemiz için bizler ile Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kare söz tepsisi ve kare damat fincanından oluşan ikili setimizde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise ürünlerimiz Ptt Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat