Kırmızı Gümüş

kırımızı-gümüş

Birbirinden güzel unutulmaz anıların yaşanacağı kız isteme günü damat adayına ikram edilen tuzlu kahve için ihtiyacınız olan tuzlu kahve tepsisi ile söz yüzüklerinin takılması sırasında alyansları taşıyacağınız söz tepsisi modelleri yalnızca Çakıltaşı Tasarım’da!

Çakıltaşı Tasarım olarak sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmıyoruz. Söz hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan başlıca ürünler damat fincanı ve söz tepsisidir. Tuzlu kahve ikramı sırasında kullanacağınız damat kahvesi tepsisi ile söz yüzüklerinin taşınacağı yüzük tepsisi ürününü set olarak temin edebilirsiniz.

Sipariş

Görselde bulunan ürünler üzerinde yer alan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renklerle değiştirilebilmektedir. Ayrıca dilerseniz her ikisinde farklı renkler seçebilirsiniz. Tüm taleplerinizi sipariş anında bizler ile paylaşmanızı rica ederiz.

Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizler ile sipariş anında paylaşmanız rica olunur. Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve yahut instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi söz tepsisi ürünümüzde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise ürünlerimiz Ptt Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat