Nikah Şekeri Yazıları

Hayatınızın en unutulmaz anıları yaşanırken sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize sunabileceğiniz nikah şekerleri için Çakıltaşı Tasarım‘ın sizler için sunmuş olduğu ürünleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel nikah şekeri modellerimizi sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayanlara küçük birer hediye olarak verebilirsiniz.

söz hediyelikleri, söz hediyeliği, sonsuzluk işareti, nikah şekeri

Nikah Şekeri Yazıları

Birbirinden güzel anıların yaşanacağı ve hayatınızın en güzel günleri olan kız isteme, söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğini nikah şekeri modelleri farklı amaçlarla da kullanılabilmektedir.

  • Söz hediyelikleri,
  • Nişan hediyelikleri,
  • Kına gecesi hediyelikleri
  • Düğün hediyelikleri

Ürünler farklı amaçlarla tercih edilebilmesi nedeni ile dağıtılacağı günün ürün üzerinde, stickerda ve ya etikette belirtilmesi gerekmektedir. Ürünlerinin farklı noktalarına bu yazılara yer verilebilmektedir. 3 farklı şekilde nikah şekeri yazıları belirtilebilir. Bunlar:

  • Ürün üzerinde
  • Sticker
  • Etiket

Bir kaç örnek ile nikah şekeri yazılarının nerede belirtildiği göstermek gerekirse;

lavanta nikah şekeri-nikah şekeri lavanta

Görseldeki lavantalı söz hediyeliği üzerindeki etikette gelin ve damat adaylarının isimleri ile söz gününün tarihi yazılmıştır.

nikah şekeri lavanta şişesi

Görseldeki nişan hatırası üzerinde yer alan stickerda ise gelin ve damat adaylarının isimleri ile günün tarihi ve nişanlandık yazısı bulunmaktadır.

aynalı nikah şekeri, söz hediyesi ayna, kına hediyesi ayna

Nişan hatırası olarak kullanılan bu modelimizde ise pleksi ayna üzerine gelin ve damat adaylarının isimleri ile nişan hatırası yazısı bulunmaktadır.

Tercih edeceğiniz ürüne göre kullanılacak etiketleme yöntemi değişmektedir. Bunu uygun model olduğu takdir de sizde belirtebilirsiniz. Ürünler üzerinde en çok tercih edilen nikah şekeri yazıları ise Söz Hatırası, Nişan Hatırası, Sözlendik, Söz verdik, Nişanlandık gibi ifadelerdir.

Tüm ürünlerimizi ve yeni modellerimizi görmek için bizlerle dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim ‘dan ya da Whatsapp Destek Hattı’mızdan (0530 730 56 97) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat