Taşlı Söz Seti

tasli-aynali-soz-nisan-tepsisi-76809

Tasarımı Çakıltaşı Tasarım’a ait, son dönemlerde en çok tercih edilen söz tepsisi ve damat fincanı ürümüz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır.

Söz seti ürünümüzün içeriğinde tuzlu kahve ikramı sırasında kullanabileceğiniz aynalı damat fincanı ve aynalı söz tepsisi yer almaktadır. Ürünümüz kişiselleştirilebilmektedir.

Sipariş

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi taşlı söz seti ürünümüzde size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleleri sizin istediğiniz gibi hazırlayarak düşlediğiniz ürüne kavuşmanızı sağlıyoruz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Sipariş vermek ve ürün üzerinde yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri belirtmek için bizlerle Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz

Teslimat

Çakıltaşı Tasarım olarak İstanbul’da faaliyetlerimizi sürdürmemize karşın Türkiye’nin tüm şehirlerine ve Avrupa’nın tüm ülkelerine satış gerçekleştirebilmektedir. Yurt içi siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılırken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat