The Ordinary Alpha Arbutin 2% + Ha

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + Ha
Hacim30 ml
Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
FormAplikatürlü
Kullanma AmacıLeke Karşıtı Bakım
SPFKorumasız
GörünümParlak
Boy30 ml
TürArındırıcı
EtkiCanlandırıcı
Ürün Özellikleri

Alpha Arbutin, lekelerin görünümünü ve hiper pigmentasyonu azaltır. % 1’lik standart konsantrasyona karşı yüksek% 2’lik bir konsantrasyonda kullanılır ve gelişmiş dağıtım için yeni nesil bir Hyaluronik Asit formuyla desteklenir. Alpha Arbutin, Arbutin veya Beta Arbutin’den çok daha güçlüdür.

Not: Alpha Arbutin, formülasyonun pH’ı ideal değilse su varlığında bozunmaya son derece duyarlıdır. Bu formülün pH’ı, Alpha Arbutin’in bozunmasını en aza indirmek için en uygun pH olduğu gösterilen yaklaşık 4.9’dur.

Talimatlar
Cilt bakımı rejiminizin bir parçası olarak sabah ve akşam saatlerinde yüzünüze birkaç damla uygulayın. AM’de güneş koruması kullanın. Tahriş meydana gelirse, kullanmayı bırakın ve bir doktora danışın. Yalnızca kırılmamış cilt üzerinde belirtildiği şekilde kullanın. Kullanmadan önce yama testi yapılması tavsiye edilir. Yama testi için ayrıntılı kılavuzumuza bakın. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

Malzemeler
Aqua (Su), Alfa-Arbutin, Poliakrilat Çapraz Polimer-6, Hidrolize Sodyum Hiyalüronat, Propanediol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hidrojene Hint Yağı, Laktik Asit, Trisodyum Etilendiamin Disüksinat, Etoksidiglikol, Fenoksietanol,

Fiyat: 169₺

*Belirtmiş olduğumuz fiyata kargo bedeli dahil değildir.

The Ordinary Alpha Arbutin 2% + Ha leke karşıtı bakım için kullanılmaktadır. Canlandırıcı ve arındırıcı özelliğe sahiptir. The Ordinary Avrupa’da en çok tercih edilen kozmetik markalarından biridir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat