Turkuaz Gümüş

turkuaz-gumus

Evliliğe doğru ilerleyen sürecin başlangıcı olan söz günü, evliliğe atılan ilk adım olan söz yüzükleri takılır. Çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen söz yüzükleri takılırken ihtiyacınız olan göz kamaştırıcı söz tepsisi modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır!

Evliliğe atılan ilk adım olan söz töreni sırasında gelin ve damat adayının birbirlerine olan aşkını, sevgisini, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen alyansların takılmasında ihtiyacınız olan yüzük tepsileri Çakıltaşı Tasarım tarafından düşlerinizdeki gibi hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi gümüş yüzük tepsisi modelleri de size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Görselde bulunan gümüş aynalı tepsi modeli üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz renk ve modeller ile değiştirilebilmektedir. Böylelikle düşlerinizi süsleyen yüzük tepsisi modeline sahip olabilirsiniz! Sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz tüm değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Ürün hakkında detaylı bilgi ve fiyat bilgisi almak için bizler ile dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilir ve ya dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamını hayallerinizdeki gibi tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. Ürün kargoya verildikten sonra sizlerle kargo takip numarasını paylaşıyoruz.

Tüm ürünlerimiz de olduğu gibi gümüş aynalı tepsi ürünümüz de anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarca sizlere sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt içi satışlarımızda Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo ve Turpex ile çalışmaktayız.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat