Tuzlu Kahve Fincanı

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan kız isteme günü ihtiyacınız olan tüm ürünleri Çakıltaşı Tasarım‘dan temin edebilirsiniz!

damat fincanı, damat fincanı tepsisi, damat fincanlari

Tuzlu Kahve Fincanı

Kız isteme ritüeli, tüm ülkemizde uygulanan yaygın bir gelenektir. Kız isteme töreni sırasında damat adayına tuzlu kahve ikramı yapılır. Bunun nedeni damat adayı tuzlu kahveyi yüzünü ekşitmeden içerse, eşi için her şeyi göze alacağı anlamına gelir. Tabi son yıllarda bu gelenek hoş şakalaşmalara da dönüşmüş durumuda. Kahveye tuz atmayıp, suya tuz atmak gibi:) Bu nedenle damat fincanı üzerinde bulunan pleksi isimlikler çeşitli espirileri üzerinde barındırmaktadır. Örnek: Su temiz!

Sipariş

Damat fincanı modelleri Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan pleksiler, kurdeleler ve çiçekler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Bu nedenle sipariş anında tuzlu kahve fincanı üzerinde yapılacak değişikleri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi fincanı ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin dört bir yanına Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat