Üçlü Gold Set

evde-soz-organizasyonu

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı kız isteme, söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan her şey Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak tasarlanıyor, üretiliyor ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile sizlere teslim ediliyor.

Evlilik süreci maddi ve manevi anlamda zorlu bir süreçtir. Bu sürece giren çiftleri pek çok konu zorlayabilir. Bu süreçte sizlere gerekli desteği verebilmek adına yapılan bu indirimli fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Sipariş

Görselde bulunann üçlü gold setin içeriğinde yüzük tepsisi, damat fincanı ve pleksi isimlik bulunmaktadır. Üçlü gold setimiz kampanya dahilinde 259 ₺ değil yalnızca 199₺‘dır!

Dilerseniz seti gümüş renginde de hazırlayabiliriz. Ayrıca ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleleri arzu ettiğiniz renklerde hazırlıyoruz. Tüm taleplerinizi bizler ile sipariş anında paylaşmanızı rica ederiz.

Taleplerinizi iletmek ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise Turpex (Ptt Kargo) aracılığı ile siparişlerinizi sizlere ulaştırıyoruz!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat