Üçlü Gümüş Söz Seti

ucuz-yuzuk-tepsisi-nisan-tepsisi

Söz hazırlıkları sırasında heyecan ve stresten pek çok şey unutulabilmektedir. Alınacakların başında söz elbisesi, söz tepsisi, söz masası süslemeleri gelmektedir. Çakıltaşı Tasarım olarak tüm ürünleri tek bir yerden temin edebilme imkanını sizler için sunuyoruz!

Çakıltaşı Tasarım olarak yaşanan ekonomik problemlerin ve bu problemlerin evlilik arifesindeki insanları ekonomik olarak zorladığının farkındayız. Bu nedenle enflasyona inat ürünlerimizde indirme gitme kararı aldık. Özellikle söz ve nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan ürünlerde indirime gittik.

Sipariş

Gümüş üçlü setimiz dilerseniz gold renginde de üretilebilmektedir. Ürünümüzün içeriğinde söz yüzüklerini taşınacağı söz tepsisi, tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan damat kahve seti ve sunum masası üzerinde yer verebileceğiniz pleksi isimlik ürünümüz bulunmaktadır. Üstelik bu setimiz yalnızca 199₺!

Sipariş: 0530 730 56 97

Üçlü set üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renkler ile değiştirilebilmektedir. Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri lütfen sipariş anında bizlerle paylaşınız.

Sipariş vermek ve ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmek için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünlerimizi özenle tasarlıyor, üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz. Yurt içinden satın alınan siparişler Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile kargolanırken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması aracılığı ile kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat