Yazılı Ayna

dualı-yazılı-söztepsisi-nişantepsisi

Çiftlerin birbirlerine olan aşkını, sevgisini, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen yüzüklerin takılacağı nişan günü, ihtiyacınız olan yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmaktadır.

Yazılı Nişan Tepsisi

2018 yılının en gözde nişan tepsisi modelleri arasında gösterilen yazılı yüzük tepsileri Çakıltaşı Tasarım tarafından ilk olarak üretilmeye başlanmıştır. Ürünümüz üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yaparak, ürünü arzu ettiğiniz görünüme kavuşturmaktayız!

Biliyoruz ki nişan hazırlıkları sırasında yaşanan heyecan kadar stres de fazladır. Bu nedenle ürünlerimizi düşlerinizdeki gibi tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve kargolayarak sizlere kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu bizi alanımızda en çok tercih edilen marka yapan felsefelerden biridir.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan yazılar, kurdeleler, çiçekler, kenar şeritleri dilediğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yazılı nişan tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak özen ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişlerimizde ise ürünler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat