84 Cm Art Model Jardinyer

Hayatınızın en güzel günlerinde hazırlayacağınız sunum masasını şık ve göz alıcı bir konseptte hazırlamak isteyen gelin hanımların tercihi olan art model jardinyer seti Çakıltaşı Tasarım farkı ile sizlerin oluyor!

ÇAKILTAŞI TASARIM 84 cm Art Gold Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM 84 cm Art Gold Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM 84 cm Art Gümüş Jardinyer
ÇAKILTAŞI TASARIM 84 cm Art Gümüş Jardinyer

 

Ürünümüzün 2 farklı renk seçeneği vardır. Plandığınız konseptinize göre renk seçeneğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca söz masası ve nişan masası üzerinde yer verebileceğiniz vazo ve şamdan seçenekleri ile de sunum masanızı daha göz alıcı kılabilirsiniz.

Sipariş

Sipariş anında tercih ettiğiniz ürünün gold ve ya gümüş seçeneğini belirtiniz. Dilerseniz jardinyer setini sizler için daha da göz alıcı hale getirebilmek için vazo ve şamdan da sete ekleyebiliriz.

Sipariş Hattı : 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ülkemizin tüm şehirlerine gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise satın almış olduğunuz ürünleri PTT Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat