Aynalı Tepsi

En güzel günlerinizden biri olan nişan günü, çiftlerin birbirlerine olan aşkını, saygısını, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen alyansların taşınacağı nişan tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlanmaktadır.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yuvarlak nişan tepsisi modeli de tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm görseller daha öne bitirdiğimiz işlerdir ve sizlere fikir vermesi amacı ile paylaşılmaktadır. Ürünümüz üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yaparak, ürünü arzu ettiğiniz görünüme kavuşturuyoruz.

Nişan için yapacağınız hazırlıklar sırasında yaşanan mutluluğunuz kadar stresinizin de fazla olduğunun farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi düşlediğiniz gibi tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve kargolayarak sizlere hızlı ve kusursuz bir şekilde anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla ulaştırıyoruz. Bu, bizi alanımızda en çok tercih edilen marka yapan felsefelerden biridir.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan çiçek, kurdele, yazı ve şeritler dilediğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz ürünün görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri ile arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim profilini ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yuvarlak nişan tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak özen ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm şehirlerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişlerimizde ise ürünler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere siparişleriniz ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat