Aynalı Yüzük ve Damat Tepsisi

aynali-yuzuk-tepsisi-ve-damat-fincani
aynali-yuzuk-tepsisi-ve-damat-fincani

Kız isteme ve söz törenini bir arada yapan gelin adaylarının en büyük endişesi ve telaşı bir konsept yaratmaktır. Çakıltaşı Tasarım olarak size özel olarak hazırladığımız ürünler ile bir konsept oluşturmanıza destek oluyoruz.

Alyansların taşınacağı aynalı yüzük tepsisi ve kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan damat tepsisi modeli bir konsept yaratmak isteyen gelin adayları tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ürünler üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renkler ile değiştirilebilmektedir.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı size özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle sipariş anında talep ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Hemen Sipariş Verin: 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı ülkemizin her bölgesine hatta yurtdışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilebilmektedir. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ürünleri sizlere ulaştırırken, yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo (Turpex) ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

 

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat