Lavanta Kına Hediyesi

Hayatınızın en güzel gününde sizleri yalnız bırakmayan aile, akraba, arkadaş, dost kısacası tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

lavanta şişesi nikah şekeri

Nikah Şekeri Lavanta

Hoş bir kokuya sahip ve bir çok kişi tarafından çok sevilen lavanta şişelenerek söz hatırası, söz hediyeliği, nişan hediyeliği, nişan hatırası, kına hediyeliği olarak da dağıtılabilmektedir. Lavanta kokusu çok faydalıdır ve bu nedenle sıklıkla tercih edilmektedir. Lavanta kokusunun baş ağrısına çok iyi geldiği ve sıklıkla baş ağrısı çekenlerin yastıklarının içine lavanta koymaları da uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

Ürün üzerinde bulunan çiçek rengi arzu ettiğiniz renkte hazırlanabilmektedir. Ürün üzerinde bulunan kağıt üzerine ise gelin ve damat adayının isimleri yazılıdır.

Sipariş

Lavanta şişesi nikah şekeri minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Ürün üzerinde bulunan çiçek rengi arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri lavanta ürünümüz için de bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarım dilerseniz de Whatsapp Destek Hattı’mızdan iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimiz İstanbul’da olsa da Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından ürünlerimiz hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırdık; ulaştırmaya da devam ediyoruz. Ayrıca yurt dışı satışlarımızda PTT Kargo firması ile çalışmaktayız. Almanya, Avusturya, Fransa, Belçike, Hollanda bugüne kadar satış yaptığımız ülkelerin başında gelmektedir.

Bizler ile iletişime geçmek için, tercih ettiğiniz iletişim yöntemine ait logoyu tıklayabilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat