Mor Mum Nişan Hediyesi

Birbirinden güzel anılarının yaşandığı söz, nişan, kına gecesi, düğün, doğum gibi günlerde sevincinize, mutluluğunuza ve heyecanınıza şahitlik eden sevdiklerinize ve davetlilere sunabileceğini yaratıcı bir nikah şekeri modelleri yalnızca Çakıltaşı Tasarım‘da!

nikah şekeri mum, nikah şekeri kavanoz, kavanoz mum

Nikah Şekeri Mum

Klasikleşen modellerden ziyade şık ve modern söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri ve nikah şekerleri arasında gösterilen mumlar, son yıllarda pek çok kişinin tercihi oldu. Özellikle söz, nişan, kına gecesi ve doğum hediyeliği olarak tercih edilen ürün, kavanozun içerisinde sunulmaktadır. Ürün hazırlanırken yaşanabilecek riskler göz önünde bulundurularak hazınlanmıştır.

Sipariş

Kavanoz mum ürününün minimum sipariş miktarı 50 adettir. Ürün üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve süslemeler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizler ile sipariş öncesi iletişime geçerek paylaşmanızı rica ederiz. Sipariş ve güncel ürünlerimizi incelemek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ya da Whatsapp Destek Hattı’mızdan bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Hayatınızın en güzel günlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de geçtiğinin farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi arzu ettiğiniz gibi özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri kavanoz ürünümüzün de teslimatı  Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat