Siyah Taş Magnet

En özel günlerin en unutulmaz hatıralarını ömür boyu üzerinde taşıyacak  ve sevdiklerinize sunabileceğiniz taş magnet nikah şekeri modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır.

nikah şekeri magnet, nikah şekeri taş

Hayatınızın en özel anılarını ölümsüzleştirirken ihtiyaç duyacağınız taş magnet nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle tasarlanıyor. Ürünlerimiz üzerinde bulunan yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Tüm ürünlerimiz yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte, ambalajlanmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır. Çünkü biliyoruz ki evlilik sürecinin her aşaması heyecanlı olduğu kadar da streslidir. Böyle dönemlerde sizleri hayal kırıklığına uğratmamak adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz.

magnetli nikah şekeri modelleri

Sipariş

Taş magnet nikah şekeri ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürün magnetli olarak üretilmektedir. Minimum sipariş adetimiz 25’dir. Ürün üzerinde bulunan yazılar değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde dilediğiniz değişiklikleri belirtmek için sipariş öncesi bizler ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ya da Whatsapp Destek Hattı’mız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Türkiye’nin dört bir yanına hatta Avrupa’ya satışımız vardır. Ülke sınırları içerisindeki tüm il ve ilçelere Yurtiçi Kargo güvencesi ile ürünlerimizi hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo ile çalışıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat