Söz Tepsisi 02

söz-tepsisi-82734

Yaşam boyu unutulmayacak anıların yaşandığı günlerinden biri olan söz günü, çiftlerin birbirlerine olan aşkını ve aidiyetini simgeleyen alyansların takıldığı gündür. Söz günü evlilik yolunda atılan, en büyük adımlardan biri atılır. Günün en değerli eserleri olan yüzüklerin, taşınacağı göz alıcı bir tepsiye sahip olmak isteyenlerin tercihi Çakıltaşı Tasarım!

En yeni ve güncel modellerimizi incelemek için instagram sayfamızı ve Söz Nişan Tepsisi sayfanızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Detayları

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında bizler ile iletişime geçerek söz tepsisi üzerinde bulunacak çiçek ve kurdelelerin renklerini belirtmenizi rica ederiz. Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram sayfamızı dilerseniz de Whatsapp destek hattımızı tercih edebilirsiniz.

Hayatınızın en güzel günleri yaklaşırken yaşanan heyecan kadar stresinde fazla olduğunu biliyoruz ve sizlere hayal kırıklığı yaşatabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak ürünlerimizi tasarlıyor, materyallerimizi seçiyor, özenle üretip, sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat Bilgileri

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalite ve güvencesinde gönderilebilmektedir. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile çalışmaktayız.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat