Üçlü Kampanyalı Set

gumus-uclu-set

Hayatınız boyunca unut anıların yaşanacağı kız isteme, söz ve nişan günlerinde ihtiyacınız olan her şey Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak tasarlanıyor, üretiliyor ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile sizlere teslim ediliyor.

Sipariş

Görselde bulunann üçlü gümüş rengi setin içeriğinde yüzük tepsisi, damat fincanı seti ve pleksi isimlik bulunmaktadır. Üçlü gümüş setimiz kampanya dahilinde 259 ₺ değil yalnızca 199₺‘dır!

Dilerseniz seti gold renginde de hazırlayabiliriz. Ayrıca ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleleri arzu ettiğiniz renklerde hazırlıyoruz. Tüm taleplerinizi bizler ile sipariş anında paylaşmanızı rica ederiz.

Arzu ve isteklerinizi iletmek ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kampanyalı üçlü gümüş setimizde yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise Turpex (Ptt Kargo) aracılığı ile siparişlerinizi sizlere ulaştırıyoruz!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat