Yazılı Üçlü Set

aynali-soz-nisan-seti-987

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan söz günü ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Söz seti ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Söz tepsisi üzerinde gelin ve damadın isimleri özel pleksi makinesinde yazılmaktadır. Arzu ettiğiniz renkte çiçek ve kurdeleler ile süslenmektedir. Üçlü setimizin içeriğinde:

  • Söz tepsisi/nişan tepsisi
  • Damat fincanı seti
  • Pleksi isimlik

Evlilik süreci maddi olarak da çiftleri zorlayan bir süreçtir. Bu süreçte sizleri yalnız bırakmayan Çakıltaşı Tasarım, pek çok ürününde kampanya yaptı. Bu kampanya dahilinde üçlü set alımlarında sunduğu uygun fiyatlarla indirime gidiyor.

Sipariş

Üçlü söz seti üzerinde bulunan yazı, çiçek ve kurdelelerde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yapılabilmektedir. Bu değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Ürünler üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikler ile sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ya da instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarimüzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi üçlü setimizde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile Türkiye’nin tüm şehirlerine itina ile ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo(Turpex) firması aracılığı ile siparişlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat