Yeşil

 

Gelin ve damat adayının birbirlerine olan aşkını, saygısını, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen alyansların konukların huzurunda takılacağı nişan günü, ihtiyacınız olan nişan tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlanmaktadır.

Yeşil Nişan Tepsisi

Ürünümüz tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tüm görseller aslında birer örnektir ve sizlere fikir vermesi amacı ile paylaşılmaktadır. Ürünümüz üzerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklikler yaparak, ürünü arzu ettiğiniz görünüme kavuşturmaktayız!

Nişan hazırlıkları sırasında yaşanan mutluluk kadar stresinde fazla olduğunun farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi hayallerinizdeki gibi tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve kargolayarak sizlere hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Bu, bizi alanımızda en çok tercih edilen marka yapan felsefelerden biridir.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan yazılar, kurdeleler, çiçekler, kenar şeritleri dilediğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri ile arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi aynalı nişan tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak özen ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm bölgelerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişlerimizde ise ürünler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat