Damat Fincanı

Hayatınızın en heyecanlı günü olan kız isteme gününde damat beye ikram edeceğiniz tuzlu kahve için ihtiyacınız olan damat fincanı modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarka üretilmektedir.

Damat Kahvesi Fincanı

Peki neden damat adayına tuzlu kahve ikram edilir diye hiç düşündünüz mü? Bunun yöreden yöreye değişen cevapları vardır. Ancak genel olarak kabul edilen durum, gelin adayının damat adayının kahvesine tuz atma nedeni olarak onu beğendiği ve istediği anlamına gelir. Damat beyin ise tuzlu kahveyi yüzünü ekşitmeden içmesi “elinden zehir olsa içerim” manasını taşır.

Böylesine güzel ve anlam yüklü bir geleneği sürdürürken, ihtiyacınız olan en önemli şey damat fincanı ve ya damat kahvesi fincanı olacaktır. Herkesten farklı olarak yalnızca damat beye ikram için kullanılan tuzlu kahve tepsisi set olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi tuzlu kahve seti ürünü de kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan süslemeler ve yazılar tamamen istediğiniz gibi hazırlanmaktadır. Siparişleriniz Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine itina ile kargolanmaktadır.

Tüm ürünlerimizi görmek için Damat Fincanı kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!