Pleksi İsimlik

Söz nişan masası süsleme malzemelerinin başında gelen masa isimliği modelleri gold pleksi, gümüş pleksi, siyah pleksi ve ahşap seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Görselde yer alan tüm ürünler size özel olarak hazırlanmaktadır. Tercih etmiş olduğunuz model farklı renk seçenekleri ile üretilebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey sipariş anında hangi pleksi masa isimliği modeli ve rengi tercih etmiş olduğunuzu belirtmeniz.

Farklı bir şehirde/ülke yaşıyorum. Sipariş verebilir miyim?

Pek çok gelin adayı tarafından yöneltilen soruların başında bu geliyor. Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyor olsa da ülkemizin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişlerinizi alıcı ödemeli olarak kargoyla ulaştırıyoruz.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Tercih etmiş olduğunuz pleksi isimlik modelinin fotoğrafını Whatsapp’tan atın. Ardından istediğiniz rengi ve yazıyı gönderdiğinizde siparişiniz oluşturulur. Gerçekleştirdiğiniz ödemenin dekontunu paylaşarak siparişinizi onaylatabilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Çakıltaşı Tasarım olarak tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyoruz. Ancak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve başta Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Avusturya gibi pek çok ülkeye satış gerçekletirdik. Masa isimliği olarak tercih edilen pleksi isimlik ve ahşap isimlik modellerinden sipariş vererek en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

En güzel günlerin en mutlu anıları yaşanırken sizleri yalnız bırakmıyoruz. Heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak oluyoruz!

Hemen sipariş oluşturun ve düşlerinizdeki ürüne sahip olun!

Pleksi İsimlik Modelleri

Pleksi ürünü lazer kesim makinalarıyla şekillendirilerek arzu edilen boyut ve tiplerde ürünler üretilebilmektedir. En çok nikah şekeri, duvar süslemesi, kapı süsü ve isimlik üretimlerinde tercih edilmektedir. Görsellerde üretilen modellerin yanı sıra farklı modellerde de üretim yapılabilmektedir. Farklı bir yerde beğendiğiniz pleksi isimlik modelleri tarafımızca üretilebilir.

Pleksi isimlik modelleri isme özel olarak hazırlanmaktadır. Gold, gümüş, ahşap, siyah renklerde üretim yapılmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturarak Türkiye’deki veya yurt dışındaki adresinize gönderim talep edebilirsiniz. İsimlik siparişleri alıcı ödemeli olarak adresinize kadar kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!