Pleksi İsimlik

söz masası isimlik modelleri

Söz nişan masası süsleme malzemelerinin başında gelen masa isimliği modelleri gold pleksi, gümüş pleksi, siyah pleksi ve ahşap seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Görselde yer alan tüm ürünler size özel olarak hazırlanmaktadır. Tercih etmiş olduğunuz model farklı renk seçenekleri ile üretilebilmektedir. Yapmanız gereken tek şey sipariş anında hangi pleksi masa isimliği modeli ve rengi tercih etmiş olduğunuzu belirtmeniz.

Farklı bir şehirde/ülke yaşıyorum. Sipariş verebilir miyim?

Pek çok gelin adayı tarafından yöneltilen soruların başında bu geliyor. Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyor olsa da ülkemizin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişlerinizi alıcı ödemeli olarak kargoyla ulaştırıyoruz.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Tercih etmiş olduğunuz pleksi isimlik modelinin fotoğrafını Whatsapp’tan atın. Ardından istediğiniz rengi ve yazıyı gönderdiğinizde siparişiniz oluşturulur. Gerçekleştirdiğiniz ödemenin dekontunu paylaşarak siparişinizi onaylatabilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Çakıltaşı Tasarım olarak tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam ediyoruz. Ancak Türkiye’nin tüm şehirlerine ve başta Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Avusturya gibi pek çok ülkeye satış gerçekletirdik. Masa isimliği olarak tercih edilen pleksi isimlik ve ahşap isimlik modellerinden sipariş vererek en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

En güzel günlerin en mutlu anıları yaşanırken sizleri yalnız bırakmıyoruz. Heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak oluyoruz!

Hemen sipariş oluşturun ve düşlerinizdeki ürüne sahip olun!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat