Çikolatalar

Çikolatalar

Görselde yer alan ürünleri dilerseniz söz çikolatası, nişan çikolatası veya kız isteme çikolatası olarak tercih edebilirsiniz. Üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı sipariş anında belirtmenizi rica ederiz. Hatta dilerseniz göndereceğiniz yüksek çözünürlükteki fotoğraflar ve şablonlarda uygulanabilir.

Kız İsteme gününüzde, kız tarafına birbirinden şık, isme özel söz nişan çikolataları sunmaya ne dersiniz? İstediğiniz renkte çiçeklerle süslediğimiz bu ürünlerimiz, çift isimlerine özel olarak hazırlanarak, özenli paketleme ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Evlilik ilk adımlarının başında gelen kız isteme, söz ve nişan günlerinde sevdiklerinize ikram edebileceğiniz isme özel çikolata modelleri size özel olarak hazırlanmaktadır.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Tercih etmiş olduğunuz modele ait görseli Whatsapp hattımızdan bizlerle paylaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yapacağınız ödeme sonrası dekont görselini paylaşmanız durumunda siparişiniz onaylarak üretimine başlanır.

Söz nişan çikolatası veya kız isteme çikolatası olarak değerlendirebileceğiniz ürünlerin tamamı için resmi instagram sayfamız olan Cakiltasi.Tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Diğer şehir ve/veya ülkelere siparişleri gönderiyor musunuz?

Elbette. Bugüne kadar binlerce gelin adayımız siparişlerine en kısa sürede ulaştı. Türkiye’nin tüm şehirlerinden olduğu gibi yurt dışından da alıcı ödemeli olarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Çakıltaşı Tasarım olarak tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam etsek de Türkiye’nin tüm şehirlerinden ve yurt dışından isme özel kız isteme, söz ve nişan çikolatası ürünlerinden sipariş alıyor ve en kısa sürede kargoya teslim ederek sizlere ulaşmalarını sağlıyoruz.

İsme özel çikolata kutusu üzerinde bulunan süslemeler ve yazılar size özel olarak hazırlanmaktadır. Hemen sipariş oluşturup size özel olarak hazırlanan çikolata kutusuna sahip olun!

Kız İsteme Çikolatası

Evlilik kararı alan çiftlerin heyecanla beklediği gün olan isteme günü geldi çattı. Bu kıymetli güne katılırken damat bey elinde kız isteme çikolatası ve çiçeğiyle ziyarete gelir. Çakıltaşı Tasarım olarak tüm ürünlerimizde olduğu gibi isteme çikolatası ve çiçeği ürünü için de sizlere gerekli desteği veriyoruz.

İsme özel olarak hazırlanan kız isteme çikolatası modelleri cam kutu (küp veya prizma) ve karton kutulu olarak hazırlanmaktadır. Çikolata sayısına göre ürünlerin ebatlarında değişiklik yapılmaktadır. Sipariş verirken ürün hakkında bilgi almayı unutmayın. Çikolata siparişiniz Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurt dışına da alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!