Duvar Süslemeleri

Duvar süsleme modelleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Hızlı ve kolay bir şekilde söz nişan duvar süsü modellerinden sipariş verebilirsiniz. Son zamanlarda gelin adayları gerek ekonomik gerekse de hazır konseptlerden bıkıp kendi konseptlerini oluşturmak istemelerinden dolayı evde veya bir mekanda organizasyon düzenleseler de ürünlerini kendileri temin ediyor.

Söz nişan duvar süslemeleri için tercih edilen arka fonlar size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir. Yapmanız gereken tek şey tercih etmiş olduğunuz modeli bizlerle paylaşarak sipariş oluşturmak.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Yukarıda yer alan veya resmi instagram sayfamız olan cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret ederek tercih etmiş olduğunuz modeli bizlerle paylaşıp üzerinde yapılmasını istediğiniz değişikliği belirttiğiniz takdirde siparişiniz oluşturulacaktır. Ardından ödeme dekontunu paylaştığınızda siparişiniz onaylanıp üretime alınacaktır. İşte herşey bu kadar basit ve kolay!

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Başka bir şehirde veya ülkede yaşıyorum. Sipariş oluşturabilir miyim?

Tabii ki! Çakıltaşı Tasarım olarak sizler için özenle hazırlamış olduğumuz söz nişan duvar süslemelerini özenle ambalajlayıp alıcı ödemeli olarak bulunduğunuz şehire veya ülkeye kargoluyoruz.

En güzel günlerin en özel anılarında ihtiyacınız olan tüm ürünleri Çakıltaşı Tasarım’dan temin edebilirsiniz. Hemen sipariş oluşturun ve en kısa sürede sizler için özenle hazırlanan söz nişan duvar süsleme panolarına sahip olun!

Söz nişan masası süsleme malzemelerinin tamamını tek bir yerden temin etme imkanı sunuyoruz. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan Cakiltasi.Tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!