Söz Nişan Tepsisi

Söz Nişan Tepsisi modellerimizi istediğiniz renkte ve kişiye özel olarak hazırlıyoruz. Özellikle son dönemde yüzük tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setler çok tercih ediliyor. Bir konsept oluşturmak için de tavsiyemiz bu şekilde ikili olarak alınmasıdır.

Evliliğe adım atarken ihtiyacınız olan tüm ürünler size özel olarak hayallerinizdeki gibi üretilmektedir. Söz nişan tepsileri çiftlerin birbirlerine olan aşkı, sevgiyi ve aidiyeti simgeyen yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsileridir. Görsellerde yer alan söz nişan tepsisi modellerinden birini tercih edip, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirerek istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Sipariş verirken ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmenizi önemle rica ederiz. Modellerin üzerinde yer alan çiçek, kurdele, yazılar değiştirebilmektedir. Tüm modellerin gold ve gümüş renk seçenekleri mevcuttur.

Size özel olarak özenle hazırlanan söz nişan tepsisi ürününüz aynı özenle paketlenerek, yurt içine ve yurt dışına alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerine olduğu gibi başta Almanya, Fransa, Hollanda, İsviçre, Danimarka, Avusturya, Belçika, İngiltere olmak üzere yurt dışına da satış yapmaktayız.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Sipariş vermek için bizlerle Whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde size özel olarak hazırlanan söz nişan tepsisi modellerine sahip olabilirsiniz.

Çakıltaşı Tasarım olarak üretim faaliyetlerine İstanbul’da devam etsek de Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına siparişlerinizi kargoluyoruz. Bugüne kadar binlerce gelin adayının tercihi olduk ve özenle hazırlamış olduğumuz siparişlerini en kısa sürede kendilerine ulaştırdık.

Biliyoruz ki evliliğe giden süreçte çiftler mutlu oldukları kadar streslidir de. Bu nedenle ürünlerimizi ilk günkü heyecanımız ve kendi özel günümüz gibi özenle hazırlıyoruz. Kısacası hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmıyor heyecanınıza ve mutluluğunuza ortak oluyoruz. Size özel olarak hazırlanan söz nişan tepsisi ve damat fincanı takımı ikili olarak satılmaktadır.

Yüzük Tepsisi ve Damat Fincanı

Son zamanlarda en çok tercih edilen ürünümüz yüzük tepsisi ve damat fincanı olarak isimlendirilen ikili setlerimiz. Bu ürünleri birlikte almanın pek çok avantajı var. Bunların başında bir konsept oluşturmak geliyor. Bir diğer neden ise ürünün günlük hayatta da kullanıma uygun olması. Yapıştırma olarak hazırlanan ürünlerin dışındakiler günlük hayatta kullanılabilir. Bazı tepsilerde ise süslemeler yapıştırılıyor. Bu şekilde de kullanmak isterseniz, kullanabilirsiniz.

Yüzük tepsisi ve damat fincanından oluşan ikili setler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden ve yurt dışından sipariş verebilirsiniz. Özenle hazırlanan siparişiniz adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!