Nişan TepsisiSöz Tepsisi

Besmele Söz Tepsisi

Çakıltaşı Tasarım olarak hayırlı bir işin başında söylenmesi gereken besmeleye dilerseniz yüzük tepsiniz üzerinde yer veriyoruz. Ürün üzerinde dilerseniz Nazar Duası ve ya farklı bir dua belirtebiliriz. Ayrıca söz ve ya nişan tarihi de belirtmek mümkün. Siz hayal edin biz tasarlayalım! Besmele yazılı yüzük tepsisi; nişan tepsisi ve söz tepsisi da tercih edilebilir.

Sipariş

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında ürünler üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri ve taleplerinizi bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş vermek ve detaylı bilgi almak için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Arzu ettiğiniz gibi özenle tasarladığımız ürünleri yine aynı özen ile ambalajlayıp paketliyoruz. Ardından anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları olan Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına ve hatta yurtdışına satışımız vardır. Yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo (Turpex) firması ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!