Hasır Hediyelik

hasir-magnet-soz-nisan-hediyeligi

Hayatınız boyunca unutmayacağınız anıları yaşarken mutluluğunuza ortak olan ve bu heyecanlı günlerde yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyelikleri ve nişan hediyelikleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle tasarlanmaktadır.

En mutlu günlerin en unutulmaz anılarını üzerinde barındıracak bu güzel hediyelikleri söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Sipariş

Söz hediyeliği, nişan hediyeliği, nişan şekeri, nikah şekeri olarak da tercih edebileceğiniz ürünümüz üzerinde bulunan çiçek ve tohumlar arzu ettiğiniz renklerde hazırlanmaktadır. Bu değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

Ürünün fiyatını öğrenmek, sipariş vermek ve arzu ettiğiniz değişiklikleri belirtmek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız 0530 730 56 97 numarasından ya da  instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise Turpex ve DHL ile ürünlerimizi müşterilerimize en kısa sürede ulaştırmaktayız.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!