Açacak Nikah Şekeri

Nikah şekeri ve diğer hediyelik türleri günün anlam ve önemini unutulmaz kılmak ve davetlilere sunmak adına dağıtılır. Çok güzel adetlerimizden biridir. Bazı çiftler dağıtacakları nikah şekerlerinin günlük olarak kullanılabilecek ürünler olmasını ister. Bir bakıma davetlilere güzel ve kullanışlı bir hediye sunmak ister. Böyle isteği olan çiftlere açacak nikah şekeri ürünümüzü önerebiliriz.

Görsellerde yer alan ürünlerden minimum 50 adet sipariş verilmektedir. Siparişleriniz özenle hazırlanıp en kısa sürede kargoya teslim edilerek, alıcı ödemeli olarak adresinize kargoluyoruz. Ürünlerin üzerinde farklı değişiklikler yapabiliriz. Yüksek çözünürlüklü bir görsel varsa açacak nikah şekeri üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Açacak nikah şekeri hediyeliği siparişi vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp Mesaj üzerinden bizimle paylaşmalısınız. Ödeme dekontunu göndermenizin ardından siparişiniz işleme alınır. Hızlı ve kolay bir şekilde hediyelik açacak siparişiniz adresinize alıcı ödemeli ulaştırılır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!