Hakkımızda

2006 yılından beri faaliyet gösteren Çakıltaşı Tasarım, çalışma hayatına başladığı günden bugüne binlerce çiftin en güzel anılarında yer almayı başardı. Bugüne kadar yalnızca ülkemizin 81 ilinde değil, başta Almanya olmak üzere, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya, Belçika, İngiltere gibi ülkelerde de binlerce çiftin en mutlu anın yanında oldu.

Şık, modern ve özgün tasarımlarının yanı sıra müşterilerine sunmuş olduğu kişiselleştirebilme özelliği ile sektörün öncü firması olmayı başardı. Seçmiş olduğunuz ürünlerin siparişni verirken, ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirerek düşlerini kurduğunuz ürünlere sahip olabilirsiniz!

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılabilmektedir. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz ülke ve şehirler hakkında bilgi almak için blog sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tüm siparişleriniz Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine kargolanmaktadır. Yurt içi siparişler Aras Kargo ile gönderilirken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex ile gönderilmektedir. Yurt içi satışlarda ürün, alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarda ise kargo bedeli sipariş anında talep edilir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!