Hediyelik

Hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden şık hediyelik modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir.

Görselde yer alan ürünleri söz nişan hediyelikleri, nikah şekeri, mevlüd hediyelikleri, baby shower hediyeliği, yeni doğan hediyeliği olarak da tercih edebilirsiniz.

Farklı bir şehirde/ülkede ikamet ediyorum. Sipariş verebilir miyim?

Elbette! Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına özenle hazırlanan siparişleriniz alıcı ödemeli olarak kargolanarak en kısa sürede sizlere ulaştırılmaktadır.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Tercih etmiş olduğunuz modeli bizlere Whatsapp üzerinden gönderip, üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirttikten sonra sipariş oluşturulmaktadır. Ödemenin gerçekleştirilmesinin ardından göndereceğiniz dekont sonrası siparişiniz onaylanıp üretime alınmaktadır.

+90 530 730 56 97

Whatsapp

Çakıltaşı Tasarım olarak söz nişan hediyeliği modellerini size özel olarak özenle hazırlıyoruz. Ürünlerimizin tamamı size özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle sipariş oluştururken tercih etmiş olduğunuz modeli ve değişiklikleri bizlere bildirerek ürüne istediğiniz tasarımı verebilirsiniz.

Tasarım ve üretim faaliyetlerimize İstanbul’da devam etsek de bugün kadar Türkiye’nin tüm şehirlerinden ve yurt dışından verilen nikah şekeri ürünlerini özenle hazırlayıp en kısa sürede ulaştırdık.

Hayatınızın en mutlu günlerinde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden şık nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım’da sizleri bekliyor!

Nikah Şekeri

Evlilik organizasyonlarının yanı sıra mevlid, doğum günü, baby shower gibi etkinliklerin pek çoğunda davetlilere çeşitli hediyelikler verilir. Bu hediyelikler genel adıyla nikah şekeri olarak ifade ediliyor. Görsellerde yer alan hediyeliklerin yanı sıra dönem dönem yeni ürün tasarımlarımızda oluyor. Hatta bazen müşterilerimiz çok güzel modeller çıkarabiliyorlar. Tüm ürünler kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan sevdiklerinize nikah şekeri dağıtmayı unutmayın. Hem günün anlam ve önemi hem de zahmet edip vakit ayırmalarını karşılıksız bırakmamak adına bu dağıtım yapılabilir. Hediyelik siparişleriniz Türkiye’nin tüm şehirlerine ve yurt dışına alıcı ödemeli kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!