Söz Hediyelikleri

En güzel günlerinizden biri olan söz günü ihtiyacınız olan tüm ürünlere Çakıltaşı Tasarım farkı ile sahip olabilirsiniz. Söz organizasyonunuza katılan davetlilerinize sunacağınız söz hediyelikleri sizler için, size özel olarak hazırlanmaktadır.

aynali-nisan-hediyesi

Sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyeliği modelleri sizler için özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz farklı modellerde olabilmektedir.

TÜM SÖZ HEDİYELİKLERİ ÜRÜNLERİMİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

nikah şekeri magnet, nikah şekeri taş

Söz Hediyeliği

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Görsellerde bulunan ürünler üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin yalnızca bir kaçıdır. Taş magnet, ahşap magnet, aynalı, lavantalı, kolonyalı, magnetli, kutulu, mumluk, kavanoz vb. pek çok çeşidimiz vardır.

nikah şekeri sonsuzluk işareti, söz hediyelikleri, kına hediyelikleri

Söz hediyelikleri ile nikah şekerleri aynı kategoride yer alan ürünlerdir. Bu nedenle nikah şekeri ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Söz hediyeliği ürünlerimizi incelemek ve söz günü ihtiyacınız olabilecek diğer ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

nikah şekeri lavanta şişesi

Sipariş

Ürünlerimiz minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Tercih edeceğiniz diğer ürünlerin yanında ise 25 adet sipariş alınabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Satın alacağınız ürünler üzerinde yapılmasını istediğini değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

nikah şekeri mum, nikah şekeri kavanoz, kavanoz mum

Teslimat

En heyecanlı günlerinizde biri olan söz günü mutlu olduğunuz kadar stresli olduğunuzunda farkındayız . Bu nedenle ürünlerimizi sizler için özen tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

nikah şekeri kalpli, kalp, nikah şekerleri

Tüm ürünlerimiz yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde teslim edilebilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise anlaşmalı olduğumuz Ptt Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

 

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat