Nikah Şekeri

Söz Hediyelikleri

En güzel günlerinizden biri olan söz günü ihtiyacınız olan tüm ürünlere Çakıltaşı Tasarım farkı ile sahip olabilirsiniz. Söz organizasyonunuza katılan davetlilerinize sunacağınız söz hediyelikleri sizler için, size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyeliği modelleri sizler için özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz farklı modellerde olabilmektedir.

Söz Hediyeliği

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Görsellerde bulunan ürünler üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin yalnızca bir kaçıdır. Taş magnet, ahşap magnet, aynalı, lavantalı, kolonyalı, magnetli, kutulu, mumluk, kavanoz vb. pek çok çeşidimiz vardır.

Söz hediyelikleri ile nikah şekerleri aynı kategoride yer alan ürünlerdir. Bu nedenle nikah şekeri ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Söz hediyeliği ürünlerimizi incelemek ve söz günü ihtiyacınız olabilecek diğer ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimiz minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Tercih edeceğiniz diğer ürünlerin yanında ise 25 adet sipariş alınabilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Satın alacağınız ürünler üzerinde yapılmasını istediğini değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

Teslimat

En heyecanlı günlerinizde biri olan söz günü mutlu olduğunuz kadar stresli olduğunuzunda farkındayız . Bu nedenle ürünlerimizi sizler için özen tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimiz yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde teslim edilebilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise anlaşmalı olduğumuz Ptt Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!