Nişan Hediyelikleri

En güzel günlerinizden biri olan nişan günü ihtiyacınız olan tüm ürünlere Çakıltaşı Tasarım farkı ile sahip olabilirsiniz. Nişan organizasyonunuza katılan davetlilerinize sunacağınız nişan hediyelikleri sizler için, size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sizleri en güzel günlerinizde yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nişan hediyeliği modelleri sizler için özenle hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz farklı modellerde olabilmektedir. Nişan hediyeliklerinin tamamı isteme özel olarak hazırlanmaktadır. Sipariş verirken seçtiğiniz model üzerinde değişiklik yapılmaktadır.

Nişan Hediyeliği

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Görsellerde bulunan ürünler üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin yalnızca bir kaçıdır. Taş magnet modellerimiz, magnetli modellerimiz, aynalı, lavantalı, kolonyalı, magnetli, kutulu, mumluk, kavanoz vb. pek çok çeşidimiz vardır.

Nişan hediyelikleri ile nikah şekerleri aynı kategoride yer alan ürünlerdir. Bu nedenle nikah şekeri ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Nişan hediyeliği ürünlerimizi incelemek ve nişan günü ihtiyacınız olabilecek diğer ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Satın alacağınız ürünler üzerinde yapılmasını istediğini değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz. Ürünlerimiz minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Tercih edeceğiniz diğer ürünlerin yanında ise 25 adet sipariş alınabilmektedir.

Teslimat

En heyecanlı günlerinizde mutlu olduğunuz kadar stresli olduğunuzunda farkındayız . Bu nedenle ürünlerimizi sizler için özen tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimiz yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde teslim edilebilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise anlaşmalı olduğumuz Ptt Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Nişan hediyelikleri Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İngiltere, Avusturya gibi pek çok ülkeye kargo edilmektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!