Jardinyer Nedir

SOZ-NISAN-MASASI

Hayatınızın en güzel günleri olan söz ve nişan günlerinde yapacağınız hazırlıklar sırasında ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanmaktadır. Söz masası ve nişan masası hazırlıkları sırasında sunum masası süslemek için ihtiyacınız olan başlıca ürün jardinyerdir.

Söz Masası, Nişan Masası ve Sunum Masası için tıklayınız!

Pek çok kişi haklı olarak jardinyerin ne olduğunu bilemeyebilir. Dolayısı ile ilk akla gelen soru “jardinyer nedir“, “jardinyer nerede kullanılıyor?” “ne işe yarar?” oluyor. Sunum masası hazırlarken kullanılan jardinyer setleri hazırlanan hediyeliklerin ve pastanın servis edilmesinde kullanılmaktadır. Öyle ki sunum masasını daha şık ve göz alıcı hale getirebilmektedir. Jardinyer seti, vazo ve mumluklar ile daha da zenginleştirilebilir.

Sunum masasınızın tasarımına göre yuvarlak ve ya geçmeli modeller vardır. Açıkçası burada sizin neyi istediğiniz çok önemli. Beklentileriniz doğrultusunda hazırlayacağunız sunum masasının rengi ve ebatları setlerin ne şekilde olması gerektiğini de belirleyen en önemli unsurdur. Ürün gold ve gümüş renklerinde olabilmektedir. Sunum masası nasıl süslenir sorunuzun yanıtını bir masa seti almaktır.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi jardinyer ürünlerimizde sizlere özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünler resimde göründüğü sade haldedir. Dilerseniz uygun mumluk ve vazolar ile de çeşitlendirilebilmektedir. Ayrıca çiçek talebinde bulunursanız stoklarımızda bulunan ürünler ile yardımcı olabiliriz.

Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile yurt içi satışlarımızda sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo ile ürünlerimizi sizlere ulaştırmaktayız.

Jardinyer modellerimizin tamamını incelemek için tıklayınız. Güncel ve yeni modellerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!