JardinyerSöz Nişan Masası

Gümüş Sunum Masası

Hayatınızın en güzel günleri olan söz ve nişan günlerinde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde kullanabileceğiniz tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir.

Söz masası süsleme ve nişan masası süsleme için yapılan araştırmalara son veren Çakıltaşı Tasarım, tüm ürünleri tek bir noktadan temin etme imkanını sunuyor. Dilerseniz ürünleri ayrı ayrı da temin edebilirsiniz. Ürünleri ayrı ayrı incelemek ve sipariş vermek için Jardinyer sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Tüm sunum setlerinin içeriğe modele göre değişiklik göstermektedir. Ürünler gold ve gümüş renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Sipariş

Ürünlerimiz farklı modellerde üretilmektedir. Ayrıca renk olarak gold rengi de tercih edebilirsiniz. Belirlediğiniz konsepte göre tercihi size bırakıyoruz.

Sipariş vermek ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Teslimat

Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’nın tüm ülkelerine kargolanmaktadır. Yurt içi siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo kalite ve güvencesi ile gönderilirken, yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ürünler alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!