Kalp Yüzük Tepsisi

Çakıltaşı Tasarım - Kalp Tepsi
Çakıltaşı Tasarım – Kalp Tepsi

Söz ve nişan tepsisinde değişiklik ve farklılıklık isteyen gelin adayları için tasarlamış olduğumuz bize özgü tepsilerimizi inceleyebilirsiniz.

Benzersiz tasarımları ve tüm ürünlerinde bulunan kişiselleştirilebilme özelliği ile ön plana çıkan Çakıltaşı Tasarım’dan söz tepsisi ve nişan tepsisi olarak kullanabileceğiniz kalp şeklinde yüzük tepsisi!

Sipariş

Kalpli yüzük tepsisi ürünümüz size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerine yazılmasını istediğiniz yazıları ve arzu ettiğiniz çiçek ile kurdele renklerini sipariş anında bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş

0530 730 56 97

Sipariş vermek, ürün hakkında bilgi almak ve üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri belirtmek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattı’mız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilir ya da dilerseniz @cakiltasi.tasarim instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kalp yüzük tepsisi ürünümüzde özenle tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz gibi değiştirilmektedir.

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin tüm bölgelerine anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo tarafından ulaştırılırken, yurt dışına ise PTT Turpex firması ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

 

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!