Aynalı Söz Tepsisi

sade-yuzuk-tepsisi-0879

Söz günü çiftlerin birbirine olan aidiyeti ve bağlılığı simgeleyen yüzüklerin taşınacağı şık ve göz alıcı bir söz tepsisine sahip olmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelen tüm modeller Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Tüm ürünlerimizi size özel olarak tasarlıyoruz. Görselde bulunan şık ve göz alıcı aynalı söz tepsisi üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle sipariş anında talep ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Hemen Sipariş Verin: 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı ülkemizin her bölgesine hatta yurtdışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilebilmektedir. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ürünleri sizlere ulaştırırken, yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo (Turpex) ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!