Gümüş Yüzük Tepsisi

gumus-yuzuk-tepsisi-78203

Söz ve nişan günleri hayatınızın en heyecanlı günleridir. Ömür boyu sürecek mutlu bir evliliğin temellerinin atıldığı söz ve nişan günlerinde gelin adayı ve damat adayına alyansları takılır. Alyans takma töreni sırasında ihtiyacınız olan gümüş renk yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Görselde bulunan gümüş renk tepsinin aynı zamanda gold yani sarı renkte olanı da mevcuttur. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Dolayısı ile ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renklerde değiştirilebilir.

Sipariş

Gümüş renkte olan tepsiyi arzu ederseniz sarı renkte de hazırlayabiliriz. Ayrıca ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz gibi değişitrilebilir. Tüm bu değişiklikleri sipariş anında bizler ile paylaşmanızı önemle rica ederiz.

Sipariş vermek ve fiyat bilgisi almak için bizler ile Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmekte, ambalajlanmakta ve kargolanmaktadır. Ürünlerimiz yurt içi siparişlerde Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ulaştırılırken, yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!