Söz Masası İsimlik

pleksi-isimlik-nisan-masasi-98123,

Hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinizi ağırlayacağınız söz töreni sırasında hazırlayacağınız sunum masasında yer alacak göz alıcı isimlik modeli Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Söz masası üzerinde yer alacak gelin ve damat isimlerinin pleksiye kazınmış hali, sunum masanızın baş köşesinde yer alacaktır. Ürünümüz pleksiden üretilmektedir. Kişiye özel olarak farklı modellerde üretildiği gibi pleksi isimlik modelinin gümüş rengi de vardır. Dilerseniz gümüş renk de sipariş verebilirsiniz.

Sipariş

Gold rengi söz masası isimliği size özel olarak üretilmektedir. Ürünün gold ve gümüş renk seçenekleri vardır. Ürünü dilerseniz arzu ettiğiniz renkte çiçekler ile görseldeki gibi süsleyebiliriz.

Sipariş vermek ve fiyat bilgisi almak için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebileceğiniz gibi dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret ederek güncel modellerimizi görebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi masa isimliği ürünümüz de anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt içi siparişleriniz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırılırken, yurt dışı satışlarımız ise Ptt Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!