Pleksi İsimlik

Nişan Masası İsimlik

pleksi-isimlik-96

En mutlu gününüzde sizleri yalnız bırakmayan konuklarınız için hazırlayacağınız nişan masası için ihtiyacınız olan isimlik modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Nişan hazırlıkları sırasında hazırlayacağınız sunum masasının olmazsa olmazlarından biri olan pleksi isimlik, sunum masanızın baş köşesindeki yerini almak için sizleri bekliyor. Görselde bulunan gümüş renk modelimizin aynı zamanda gold yani sarı rengi de mevcuttur.

Sipariş

Gold rengi nişan masası isimliği size özel olarak üretilmektedir. Ürünün gold ve gümüş olmak üzere 2 renk seçeneği de vardır. Ürünü dilerseniz arzu ettiğiniz renkte çiçekler ile de süsleyebiliriz.

Sipariş vermek ve fiyat almak için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizler ile iletişime geçebileceğiniz gibi arzu ederseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret ederek güncel modellerimizi görebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi masa isimliği ürünümüz de anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Ptt Kargo (Turpex) ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt içi siparişleriniz Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırılırken, yurt dışı satışlarımız ise Ptt Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!