Kulplu Yüzük ve Damat Tepsisi

kulplu-soz-tepsisi-damat-fincani

Son zamanlarda yaşanan ekonomik dalgalanmadan en çok etkilenenlerden biri de hiç şüphe yok ki yeni evlenecek olan çiftler oldu. Bu nedenle sizlere her zaman destek olan Çakıltaşı Tasarım fiyatlarında Enflasyonla Mücade kapsamında indirime gitti. Özellikle set alımlarında avantajlı fiyatlar sizleri bekliyor.

Kare şeklinde kulplu olarak üretilen aynalı tepsi ve kare damat fincanı modelimizin dilerseniz gümüş rengi de vardır. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz renkler ile değiştirilebilmektedir.

Sipariş

Tüm ürünlerimizde olduğumuz gibi kulplu yüzük tepsisi ve kulplu damat fincanı setimiz de size özel olarak üretilebilmektedir. Ürün üzerinde yer alan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz gibi değiştirilebilmektedir.

Sipariş vermek için Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizler ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca güncel ürün ve modellerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kulplu damat fincanı ve kulplu yüzük tepsisinden oluşan setimiz de anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından Türkiye’nin tüm bölgelerine satış gerçekleştirebilmekteyiz. Ayrıca yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo (Turpex) firması ile çalışıyoruz. Dolayısıyla yurt dışından da sipariş verebilirsiniz!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!
Open chat