Duvar Süslemeleri

Gold Duvar Panosu

soz-duvar-suslemeleri-8273

Nişan masası ve söz masası süslemesi sırasında ihtiyacınız olacak gelin ve damat isimlerinin baş harflerinden oluşan duvar panosu ürünü Çakıtaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Söz masası ve nişan masası hazırlarken göz alıcı bir duvar süslemesi sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Görselde bulunan gold rengi duvar süsü ürünümüz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Söz masası ve nişan masası süslemesi olarak tercih edebileceğiniz ve sunum masasının arkasında yer alacak yapışkanlı duvar süsü ürünümüz size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek renkleri arzu ettiğiniz şekilde hazırlanabilmektedir. Bu nedenle sipariş verirken arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek ve ürün hakkında bilgi almak için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi gold rengi duvar panosu ürünümüz de anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırılabilmektedir. Ayrıca yurt dışından sipariş verenlere siparişlerini Ptt Kargo (Turpex) firması aracılığı ile siparişlerini ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!