Gümüş Duvar Panosu

duvar-panosu-gumus-002

Söz masası süsleme ve ya nişan masası süslemesi sırasında ihtiyacınız olacak gelin ve damat isimlerinin baş harflerinden oluşan gümüş rengi duvar panosu ürünü Çakıtaşı Tasarım tarafından size özel olarak tasarlanmaktadır.

Söz masası süsleme ve ya nişan masası süsleme sırasında göz alıcı bir duvar süslemesi sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Görselde bulunan gümüş rengi duvar süsü ürünümüz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Söz masası süslemesi ve ya nişan masası süslemesi olarak tercih edebileceğiniz ve sunum masasının arkasında yer alacak yapışkanlı gümüş rengi duvar süsü ürünümüz size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek renkleri arzu ettiğiniz şekilde hazırlanabilmektedir. Ürünün gold rengi de vardır. Bu nedenle sipariş verirken arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek ve ürün hakkında bilgi almak için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından iletişime geçebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi gold rengi duvar panosu ürünümüz de anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo tarafından Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırılabilmektedir. Ayrıca yurt dışından sipariş verenlere siparişlerini Ptt Kargo (Turpex) firması aracılığı ile siparişlerini ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!