Damat Kahvesi Tepsisi

damat-kahvesi-tepsisi-ve-fincani

Kız isteme töreninin olmazsa olmazlarından biridir; damat beye gelin hanım tarafından tuzlu kahve ikramının yapılması. Özenilerek hazırlanan kahvenin sunulacağı kahve tepsisi Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak arzu ettiğini renklerde hazırlanmaktadır.

Damat kahvesi ikramı sırasında kullanılacak tepsi ürünü aynalı olup, set olarak satılmaktadır. Ürünün içeriğinde tepsi, fincan, fincan yastığı, bardak ve lokumluk bulunmaktadır. Görselde bulunan ürünün dilerseniz sarı renkte tepsisi de vardır. Ayrıca ürün üzerinde bulunan yastık ve çiçek renkleri ile yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir.

Sipariş

Damat kahvesi tepsisi ürününden sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklileri bizler ile sipariş anında paylaşmanızı rica ederiz. Görselde bulunan ürün üzerindeki yastık ve çiçek renkleri ile pleksiler üzerindeki yazılar arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat tepsisi ürünümüzde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile sizlere hızlı ve kusursuz olarak teslim edilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise ürünlerimiz PTT Kargo (Turpex) firması tarafından sizlere en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!