Gold Damat Kahvesi

gold-damat-kahvesi-fincani-seti

En unutulmaz anıların yaşanacağı kız isteme töreni sırasında tüm gözler damat adayı üzerinde olacaktır. Bu nedenle damat adayına yapılacak tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan tepsi seçimi de önem taşımaktadır.

Çakıltaşı Tasarım olarak sizleri en güzel anlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Kız isteme töreninin olmazsa olmazlarından biri olan tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan damat kahvesi tepsisi size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu  gibi gold renk damat kahvesi tepsisi de size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz gibi hazırlanmaktadır. Dilerseniz ürünün gümüş rengi de vardır.

Whatsapp Sipariş Hattı : 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımızdan dilerseniz de instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimizin merkezi İstanbul olmasına rağmen Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’nın tüm ülkelerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!