Damat Fincanı 06

damat-fincani-seffaf-tepsi

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşandığı kız isteme gününde ihtiyacınız olan her şey Çakıltaşı Tasarım farkı ile sizlerin oluyor. Kız isteme gününde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunacağınız hediyeliklerden tutun da damat adayına ikram edilecek kahvenin fincan ve tepsi setine kadar her şey burada!

Tuzlu Kahve Fincanı

Kendine özgü modelleri ile alanında en çok tercih edilen marka olan Çakıltaşı Tasarım, sizler için sunduğu ve moda haline gelmeye başlayan tuzlu kahve fincanı modelini arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlıyor. Ürün üzerinde kurdele ve fincan yastığı ürünü arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Dilerseniz ürüne arzu ettiğiniz renklerde çiçekler de ekleyebiliriz.

Sipariş

Tuzlu kahve seti tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. İnternet sitemizde yer alan tüm ürünler daha önce müşterilerimizin arzuları ve istekleri doğrultusunda hazırlanmıştır. Ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz tüm değişiklikleri sipariş anında tarafımıza bildirmeniz rica olunur.

Sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ulaşabilir; dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

En güzel günleriniz yaklaşırken heyecan kadar stresinde fazla olduğunun farkındayız. Bu nedenle sizlere herhangi bir problem yaşatmamak için ürünlerimizi arzu ettiğiniz şekilde özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo veya PTT Kargo aracılığı ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Ülkemizin dört bir yanına olduğu gibi yurt dışında bulunan vatandaşlarımıza da hizmet veriyoruz.

 

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!